سوالات متدوال

سوال دارید؟ پاسخ خود را از مجموعه زیر پیدا کنید.
جواب سوال خود را پیدا نکردید؟! می‌توانید با ما تماس بگیرید
باید قبل از ثبت نام در سایت شما، اول هاست و دامین بخریم؟
خیر. سایت ابرآموز این امکان را فراهم کرده که مدیران آموزشگاه ها بدون هزینه های اولیه سایت آموزشگاهی خودشان را راه اندازی کنند.
بله همینطور است.
بله. این 7 روز رایگان به این منظور در نظر گرفته شده است که مدیران آموزشگاه ها امکانات سایت را بررسی کنند و با نحوه نمایش سایت خود آشنا شوند.
بعد از این 7 روز نمایش سایت شما غیر فعال می شود ولی پنل برای شما باز است تا بتوانید با امکانات سایت، سایت دلخواه خودتان را طراحی کنید. سپس برای فعال سازی نمایش سایت خود با توجه به مدیریت زمان توسط خودتان (360، 180، 90 و 30 روزه)، شارژ زمانی خریداری کنید.
در لغت به معنی سیستم مدیریت یادگیری و به‌طور کلی، LMS امکان ثبت‌نام و انتخاب واحد، تعیین فعالیت آموزشی و انجام تکالیف در یک محیط آنلاین را فراهم می‌کند.
سایت ابرآموز برای ارائه محتوی آموزشی آموزشگاه ها ساخته شده است که شامل فیلم های آموزشی و کلاس های آنلاین میشود.
خیر. شما میتوانید به دلخواه خود کلاس ها را برگذار کنید و فقط از طریق سایت اطلاع رسانی می کنید. حتی شما می توانید کلاس حضوری، آنلاین و ویدیویی را به صورت ترکیبی برای یک دوره داشته باشید.
سایتی که در اختیار شما قرار می گیرد تابع خواست شماست و به خودی خود هیچگونه موضوعیتی ندارد.
استفاده از سامانه ابرآموز برای آموزشگاه ها ساده تر و روانتر است. ولی تمام افرادی که توانایی آموزش دادن داشته باشند و یا محتوی آموزشی مفیدی داشته باشند نیز می توانند از این سامانه استفاده کنند.
این سایت نیز از قوانین و قواعد تمامی سایت های دیگر پیروی می کند. تمام محتوی آموزشگاه ها روی سرورهای شرکت ذخیره شده و شرکت تابع قوانین و مقررات کشور است و قابل پیگیری می باشد.